На Вінниччині п’яний водій намагався втекти від патрульних

На Вінниччині патрульні під час руху  автодорогою Т-0218 “Лука Барська – Ямпіль”, поліцейські помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який їхав в попутному напрямку і порушував правила дорожнього руху.

Патрульна поліція Вінницької області повідомляє, що водій отримав від патрульних сигнал про зупинку, проте замість того, щоб зменшити швидкість, він її збільшив. Після чого знову  зменшив швидкість майже до повної зупинки, проте щойно патрульні до нього підійшли, знову пришвидшився і почав втікати.

Під час так званих «перегонок» водій неодноразово порушував ПДР, виїжджав на зустрічну смугу руху та створював аварійні ситуації, а також декілька разів навіть втрачав керування автомобілем.

Зловити його вдалося тоді, коли він звернув до вузької вулиці та заїхав у тупик. Однак відмовлявся говорити з патрульними та навіть виходити з автомобіля. Згодом на місця інциденту з’явилися родичі водія, які просили його поводитися адекватно. 

Також у водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити огляд чоловік відмовився. Він отримав  протокол за ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та за ст. 122-2 (не зупинка на вимогу працівників поліції) КУпАП.

Джерело