На Вінниччині фестиваль ремесел «Дунстан» пройде в режимі офлайн та онлайн

Неподалік міста Вінниці у селі Стадниця буде проведено всеукраїнський фестиваль ремесел “Дунстан-2020”. Протягом 19-20 вересня фестиваль не спроста триватиме саме тут, адже тут знаходиться Центр ремесел “Дунстан”, який відтворює легенди і розваги середньовічної Англії в поєднанні зі старовинними українськими традиціями.

Проведення даного фестивалю підтримав Український культурний фонд. Завдяки цьому десятки тисяч дітей і дорослих з усієї України та поза її межами зможуть взяти участь у фестивалі в режимі онлайн.

Враховуючи те, що навіть жителі регіонів «червоної зони», де категорично забороняється відвідування будь-яких  масових заходів, зможуть трішки відпочити і отримати безліч емоцій та вражень.

Протягом 2-х днів на території Центру одночасно зможе перебувати не більше як сотня відвідувачів. Вони зможуть взяти участь у подіях і розвагах, які будуть відбуватися в реалі за межами Інтернету.

Організатори запевняють, що обидві програми, он-лайн заходів і для безпосередніх учасників, є дуже насиченими, захоплюючими та однозначно будуть цікавими. Кожна з програм має свої переваги і унікальні інновації.

Переглянути перелік заходів можна за посиланням.

Джерело