На Вінниччині через зношеність труб жителі села залишилися без води

Жителі села Агрономічне влаштували мітинг під стінами сільської ради. Вони зібрали 600 підписів та виступили з громадською ініціативою щодо ремонту мереж водопостачання та каналізації в селі.

На мітинг селяни наважилися через те, що останні 3 тижні вони живуть без води.  Проблеми з водопостачанням у цьому селі є кожного літа продовж 2018-2020 років, однак настільки критичної ситуації ще не було.

Наразі водопровід, який розрахований лише на 1000 жителів, повністю зношений та потребує капітального ремонту. Проте, у сільській раді жодних кроків, для покращення водопостачання в Агрономічному так і не було зроблено.

Працівники ТОВ “ЖЕК Агрономічне” пояснюють, що така ситуація склалась через зношеність труб. Після мережі водопостачання наприкінці липня труби порвало відразу на 6-ти ділянках. Сільський голова села Агрономічне приїхав та зустрівся з представниками громади. Він пообіцяв, що профільна комісія розгляне звернення людей. Потім вирішить, чи виносити ці питання на сесію. Також він запевнив, що вони намагаються відновити мережі.

Джерело