Місцева влада Вінниці на власний розсуд розподіляє 12 мільйонів матеріальної допомоги

Щороку у бюджеті Вінницької міськради передбачаються кошти для фінансової підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах. Більша частина з даної суми розподіляється за рішенням Департаменту соціальної політики міської ради, інша частина – за пропозиціями депутатів.

У рішенні Вінницької міської ради від 24.12.2020 №52 Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік   вказано, що на допомогу громадянам за пропозиціями депутатів виділяється 1 620 000,0 гривень, при цьому сума на одного депутата не повинна перевищувати – 30 000 гривень.

Ще 10 380 000,0 гривень та економія коштів, яка утворилась по видатках, розподіляється згідно із рішеннями виконавчого комітету міської ради. Також сюди включено і фінансову підтримку за пропозиціями депутатів.

Однак наразі досі незрозуміло за якими пріоритетами обираються люди, яким надається ця матеріальна допомога. Зокрема, ще наприкінці минулого року виконком ухвалив рішення від 23.12.2020 р. № 2811 Про надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.  Відповідно до даного рішення найбільшу суму фінансової підтримки отримав Калінаічев Борис Миколайович, який колись був бізнес-партнером власника концерну «Поділля». Також у минулому він був уповноваженою особою Качанівського цегельного заводу,  який заснував Гіренко Тимофій Миколайович.

Отже, поки одні вінничани живуть в надії отримати матеріальну допомогу, виконком міської ради за власними пріоритетами вирішує кому ці гроші надати.

Джерело