Міська рада на чолі з Сергієм Моргуновим облаштовує Вінницю малими архітектурними формами

За 10 років роботи на посаді мера Вінниці Сергій Моргунов навчився професійно та оперативно дерибанити мільйони гривень бюджетних коштів.

Зокрема, для будівництва арки, що в Центральному парку на площі Гагаріна, Вінницька міська рада «вклала» 14,7 мільйонів гривень. За таку ж суму можна було побудувати дитячий садочок, який точно потрібніший вінничанам, ніж ця арка. Однак розглянемо зараз лише про будівництво фонтанчика, який будували поспіхом та за додатковим кошторисом.

Відтак, будівництво фонтанчика, який зображений на головному фото, обійшлося у чималу суму — 1 079 173 гривні. За такі кошти можна було б придбати на вторинному ринку двокімнатну квартиру на Вишенці.

Наступного разу, коли будете проходити повз ці малі архітектурні форми: бетонні парасольки та лавки з ліхтарями, згадайте, що їх вартість – 1 491 501 гривню, що дорівнює вартості двоповерхового таун-хаусу на Агрономічному.

Ось так вміло, щодня з бюджету Вінницької ОТГ “вимивається” на підставні підприємства близько 3 500 000 гривень.

Варто лише згадати, що Вінницька міська рада здає в оренду концерну “Поділля” земельну ділянку розміром 0,8267 га ринковою вартістю 30-40 мільйонів гривень всього за 7645 гривень/місяць. Відповідно щоб окупити будівництво раніше згаданого фонтану, концерн “Поділля” має платити оренду за майже 1 га комунальної землі 11,5 років.

Джерело