Львівський гурт “Один в каное” у жовтні завітає до Вінниці

Відомий гурт “Один в каное” заснували у 2010-му році у Львові.  Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський. За 10 років музиканти встигли побувати з сольними концертами у всіх куточках нашої неосяжної держави.

У вересні колектив вирушить у всеукраїнський тур присвячений 10 річчю гурту. Як повідомляється в анонсі заходу, що “Один в каное” виступить з новою програмою у більш ніж 20-ти містах України.

Організатори туру зазначають: “Акустичний гурт «Один в каное» – це пастельна мрійливість, забарвлена фолком та глибинною лірикою, що линуть до серця. Цієї осені гурт потішить слухачів своїм експериментальним звучанням.”

Концерт у Вінниці відбудеться 20 жовтня в Будинку офіцерів (пл. Перемоги, 1). Початок – о 19:00. Квитки, вартістю 250-490 гривень, можна придбати за ЦИМ посиланням.

Музиканти виступали у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях.

У 2019 році “Один в каное” представив перший офіційний кліп на пісню “У мене немає дому”, який став надпопулярним та набрав більш ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

Джерело