Кращих вінницьких спортсменів та їх тренерів нагородили грамотами та преміями

У Вінниці, а саме у оновленому СК «Аква-Він» вудилося урочисте відзначення кращих спортсменів громади за їх результатами протягом поточного року. Загалом грамотами, преміями та подарунками було нагороджено майже 90 спортсменів та тренерів.

Завдяки праці вінницьких спортсменів місто було достойно представлене цього року на змаганнях різного рівня. Їм вдалося вибороти 1609 призових місць на Всеукраїнських змаганнях та 102 медалі – на міжнародних турнірах. Під час нагородження окремо виділили Паралімпійську чемпіонку Мар’яну Шевчук, яка здобула «золото» та стала найкращою у своїй категорії з пауерліфтингу. З Паралімпіади в Токіо медаль привіз і Олексій Денисюк –  він виборов «бронзу»,

Спортсмени міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл цьогоріч вибороли більше ніж 700 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України; 37 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках Європи і світу.