Колишній очільник Вінниччини приховав зв’язки з мафіозним кланом

Нещодавно в ефірі програми «Зворотній відлік. Місцеві» на телеканалі «Суспільне мовлення» до обговорення теперішньої ситуації у Вінниці долучилися 4 кандидати. Один з кандидатів так і не зміг дати чіткої відповіді на провокаційне запитання від іншого кандидата.

На програму було запрошено Олекандру Устінову (партія «Голос»), як кандидат в мери Вінниці; Владислава Скальського («Української стратегії Гройсмана») – кандидат до обласної ради; Сергія Кудлаєнко («Європейська солідарність») – кандидат в мери Вінниці; Віктора Бронюка («Партія Вінничан») – кандидат до обласної ради.

Цікаве запитання прозвучала з уст депутатки Олександри Устінової. Вона запитала екс- очільника Вінницької ОДА Владислава Скальського про членів партії, від якої він балотується – партії “Української стратегії Гройсмана”. Депутатка хотіла почути відповідь на питання, чому у списках його партії є члени вінницького клану Ткачуків-Станіславенко. Варто зазначити, що ці люди були помічені у багатьох  скандальних історіях.  На запитання Владислав Скальський відповів, що він не знає кого пані Олександра має на увазі та попросив говорити конкретніше.  Однак в мережі було знайдено ряд фото, де Владислав Скальський разом з Людмилою Станіславенко та Геннадієм Ткачуком бере участь у одних і тих же заходах. Відповідно, правдивість слів колишнього очільника ОДА тепер викликає сумніви.

Джерело