Керівника комунального підприємства Вінниці притягнули до дисциплінарної відповідальності

На керівника комунального підприємства «Вінницяміськліфт» наклали дисциплінарне стягнення за розпорядження про преміювання всіх працівників підприємства, його в тому числі, на 600 гривень.

Переглянути відповідний документ можна на сайті міськради.

Згідно із рішенням Вінницького міського суду таке рішення керівника підприємства щодо преміювання є порушенням закону «Про запобігання корупції». На винного чекає покарання у вигляді штрафу. За даним фактом його також притягнули до дисциплінарної відповідальності.

У ході судового засідання Уздемір Анатолій Анатолійович визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення. Він наголосив, що це сталося випадково, так як головний бухгалтер включила його в наказ про преміювання.

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області визнано начальника ВМКП «Вінницяміськліфт» Уздеміра А.А. винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 200 (двісті) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 копійок», – зазначено в документі.

Джерело