Фотографію вінничанина відзначили на Всеукраїнському конкурсі

Підбили підсумки XIV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який організував Національний олімпійський комітет України. Серед призерів конкурсу є й вінничанин. Про це  повідомляють на порталі асоціації спортивних журналістів області «Вінницька Арена».

28-річний Сергій Гомон посів 3 місце у категорії «фотографи-професіонали», представивши фото на стрітбольну тематику. Цього року він вже втретє стає лауреатом даного конкурсу.

«Я – фотограф і графічний дизайнер, а також баскетболіст-аматор. Закінчив ВНТУ за спеціальністю «системний інженер». Але любов до творчості привела мене туди, де я зараз. І я готовий ділитися і спілкуватися з громадськістю своїм баченням світу через свої роботи», – розповідає Сергій Гомон.

Переможців трьох категоріях (фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років) обирало журі, до якого увійшли фотожурналісти, олімпійці та спортивні фахівці.

Учасниками змагань стало близько 120 учасників із 16 областей України. Вони представили понад півтисячі робіт, які яскраво відображали різноманітні події зі спортивного життя. Головним акцентом на усіх фото були емоції, які відчували спортсмени.

Джерело