Двоє дітей, які потрапили у аварію на Вінниччині, у важком стані

Зовсім нещодавно на Вінниччині відбулася жахлива ДТП. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої лікарні розповіли про стан братика і сестрички Івана та Іванки, які потрапили в реанімацію унаслідок цієї аварії.

Лікарі зазначають, що стан дітей тяжкий і вкрай тяжкий, нестабільний. У 8-річного Іванка – відкрита черепно-мозкова травма, він знаходиться на апараті ШВЛ. Більше того днями він переніс клінічну смерть. Однак лікарі запустили серце, хлопчик продовжує боротьбу за життя.

Сьогодні хлопчик постійно на препаратах, які підтримують серцево-судинну систему. Адже функція серця в нього періодично страждає.

Щодо 5-річної дівчинки Іванки, то у неї переломи та ушкоджені внутрішні органи. Наразі вона вже опритомніла та може реагувати на рухи. При цьому критичний період ще не минув. Адже вона має критичне ушкодження кількох органів, важку черепно-мозкову травму.

Унаслідок аварії обоє дітей залишилися без опікунів, дідусь та бабуся загинули в ДТП. Тепер вони сироти. Їхня мати та батько позбавлені батьківських прав.

Джерело