Два обласні центри Вінниччини отримали автокрісла для перевезення дітей

Відтепер обласний центр соціальних служб та комплексний центр надання соціальних послуг здійснюватиме перевезення осіб з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах через домашнє насильство, без порушень. Голова Вінницької обласної організації товариства Червоного Хреста Сергій Глухенький передав їм бустери (дитячі автокрісла).

Як розповіли директори закладів Олена Стоялова та Сергій Гончарук бустерами вже обладнано автотранспорт обласної Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

На Вінниччині на базі обласного та Вінницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює 2 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Протягом поточного року цими бригадами здійснено 153 виїзди до районів та міст. У результаті чого було надано послуги 325 особам (23 чоловікам, 270 жінкам, 32 неповнолітнім), проведено 449 телефонних консультацій. До притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства, доставлено 12 жінок та 20 дітей.

Джерело